Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UHD1V331MPD1TD
UHD1V331MPD1TD
UHD1V331MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UHD1V331MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UHD1V331MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UHD1V331MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 265167 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUHD Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UHD
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.001A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.43A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 38 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF