Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPB2V330MHD
UPB2V330MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPB2V330MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPB2V330MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer UPB2V330MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4932 pcs Data papier PB Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie UPB
Rimpelstroom @ Lage frequentie 250mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 500mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 33µF