Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPB2W121MRD
UPB2W121MRD
UPB2W121MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPB2W121MRD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPB2W121MRD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer UPB2W121MRD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4290 pcs Data papier PB Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie UPB
Rimpelstroom @ Lage frequentie 700mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.4A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-5507
UPB2W121MRD-ND
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 120µF toepassingen General Purpose