Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ1H151MPD
UPJ1H151MPD
UPJ1H151MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ1H151MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ1H151MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ1H151MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 299753 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 570mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 820mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 130 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF