Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ1H181MHD6TO
UPJ1H181MHD6TO
UPJ1H181MHD6TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ1H181MHD6TO met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ1H181MHD6TO
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ1H181MHD6TO Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 144718 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 605mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 845mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-5048-1 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 120 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 180µF toepassingen General Purpose