Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ2F2R2MPD1TD
UPJ2F2R2MPD1TD
UPJ2F2R2MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ2F2R2MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ2F2R2MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ2F2R2MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 395665 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 315V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 32mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-5164-3
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 2.2µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 2.2µF toepassingen General Purpose