Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ2G100MHD
UPJ2G100MHD
UPJ2G100MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ2G100MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ2G100MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ2G100MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 132544 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 85mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 136mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-17079
UPJ2G100MHD-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 10µF