Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPTW6151MRD
UPTW6151MRD
UPTW6151MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPTW6151MRD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPTW6151MRD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPTW6151MRD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51883 pcs Data papier UPT SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 420V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie UPT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 800mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.28A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-5710
UPTW6151MRD-ND
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF