Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPTW6220MHD1TO
UPTW6220MHD1TO
UPTW6220MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPTW6220MHD1TO met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPTW6220MHD1TO
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 420V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPTW6220MHD1TO Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 420V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 178847 pcs Data papier UPT SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 420V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UPT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 200mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 320mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-5423-3 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF