Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1A331MPD
UPW1A331MPD
UPW1A331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1A331MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1A331MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1A331MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 728127 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 360.75mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-1742
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 117 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF