Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1A331MPH
UPW1A331MPH
UPW1A331MPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1A331MPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1A331MPH
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4903 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1A331MPH Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4903 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 360.75mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Impedantie 117 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF