Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1C100MDD
UPW1C100MDD
UPW1C100MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1C100MDD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1C100MDD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1C100MDD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1376076 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 54mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 180mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-1767 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 600 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 10µF toepassingen General Purpose