Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1C102MPD1TD
UPW1C102MPD1TD
UPW1C102MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1C102MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1C102MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1C102MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 458554 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 915mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.22A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-11891-3 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 52 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1000µF toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
UPW1C103MHD Image
  • Deel#:UPW1C103MHD
  • fabrikanten:Nichicon
  • Beschrijving:CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
  • Op voorraad:84470
UPW1C101MEH Image
  • Deel#:UPW1C101MEH
  • fabrikanten:Nichicon
  • Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
  • Op voorraad:5402
UPW1C102MPD Image
  • Deel#:UPW1C102MPD