Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1C150MDD
UPW1C150MDD
UPW1C150MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1C150MDD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1C150MDD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
3200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1C150MDD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 987658 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 19.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 65mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-1768 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 2 Ohms Hoogte - Zittend (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 15µF toepassingen General Purpose