Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1C122MPH
UPW1C122MPH
UPW1C122MPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1C122MPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1C122MPH
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5631 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1C122MPH Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5631 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.224A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.44A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Impedantie 45 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1200µF toepassingen General Purpose