Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1J680MPH
UPW1J680MPH
UPW1J680MPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1J680MPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1J680MPH
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4300 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1J680MPH Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4300 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 263.25mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 405mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Impedantie 342 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 68µF toepassingen General Purpose