Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1J681MHD3
UPW1J681MHD3
UPW1J681MHD3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1J681MHD3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1J681MHD3
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1J681MHD3 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 138844 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.718A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.29A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-1952 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 55 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 680µF toepassingen General Purpose