Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW2E4R7MPH
UPW2E4R7MPH
UPW2E4R7MPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW2E4R7MPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW2E4R7MPH
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5404 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPW2E4R7MPH Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5404 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 50mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 80mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 4.7µF