Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW2F010MPD1TD
UPW2F010MPD1TD
UPW2F010MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW2F010MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW2F010MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW2F010MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 448041 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 315V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 16mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 25.6mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-11706-1 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 1µF