Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > URZ2C680MHD
URZ2C680MHD
URZ2C680MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop URZ2C680MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer URZ2C680MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer URZ2C680MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 82203 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecURZ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie URZ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 350mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 28 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 68µF