Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > URZ2D101MHD
URZ2D101MHD
URZ2D101MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop URZ2D101MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer URZ2D101MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer URZ2D101MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66039 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecURZ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie URZ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 420mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-17250
URZ2D101MHD-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 100µF toepassingen General Purpose