Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR1E682MHD
UVR1E682MHD
UVR1E682MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR1E682MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR1E682MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVR1E682MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 98902 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.9A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.335A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-1069 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 6800µF