Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR1H010MDD1TA
UVR1H010MDD1TA
UVR1H010MDD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR1H010MDD1TA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR1H010MDD1TA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVR1H010MDD1TA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2333095 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 17mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 34mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 1µF