Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR1HR22MDD6TP
UVR1HR22MDD6TP
UVR1HR22MDD6TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR1HR22MDD6TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR1HR22MDD6TP
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVR1HR22MDD6TP Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1494675 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.9mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 5.8mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-12792-3 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 0.22µF toepassingen General Purpose