Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR1HR47MDD1TD
UVR1HR47MDD1TD
UVR1HR47MDD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR1HR47MDD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR1HR47MDD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVR1HR47MDD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1160464 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 6.2mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 12.4mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-5924-1 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 0.47µF toepassingen General Purpose