Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR2W470MRD6
UVR2W470MRD6
UVR2W470MRD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR2W470MRD6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR2W470MRD6
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVR2W470MRD6 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76966 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 290mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 464mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-1245 Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 47µF