Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR2W100MHD1TO
UVR2W100MHD1TO
UVR2W100MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR2W100MHD1TO met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR2W100MHD1TO
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVR2W100MHD1TO Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 406548 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 90mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 144mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-12876-3 Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 10µF