Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVZ2C2R2MEH
UVZ2C2R2MEH
UVZ2C2R2MEH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVZ2C2R2MEH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVZ2C2R2MEH
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5865 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UVZ2C2R2MEH Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5865 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie UVZ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 25mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 37.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2.2µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2.2µF