Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVZ2C331MHD
UVZ2C331MHD
UVZ2C331MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVZ2C331MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVZ2C331MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVZ2C331MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88299 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie UVZ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 750mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 862.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-1394 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF