180-078-272L000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 180-078-272L000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 180-078-272L000 |
|---|---|
| Fabrikant | NorComp |
| Beschrijving | CONN DB78 FEMALE HD CRIMP TIN |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 180-078-272L000 | Fabrikant | NorComp |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 9863 pcs | Data papier | 180-yyy-27yLyy0 |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Shell Size, Connector Layout | 5 (DD, D) High Density |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated | Shell Finish Dikte | - |
| Serie | 180 | Packaging | Bulk |
| Andere namen | 180078272L000 878FER |
Temperatuur | -50°C ~ 100°C |
| Aantal rijen | 4 | Aantal posities | 78 |
| Notitie | Contacts Not Included | montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | mating Cycles | - |
| Ingress Protection | - | flens Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Kenmerken | Shielded | diëlektrische materiaal | - |
| gedetailleerde beschrijving | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position | contact type | Signal |
| connector Type | Receptacle for Female Contacts | connector Style | D-Sub, High Density |
| Kleur | - |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
180-078-272-000 - fabrikanten:
NorComp - Beschrijving:
CONN DB78 FEMALE HD CRIMP TIN - Op voorraad:
- Deel#:
180-078-271L030 - fabrikanten:
NorComp - Beschrijving:
CONN DB78 FMALE HD CRIMP Y-CHROM - Op voorraad:
180-10-304-00-001000 - fabrikanten:
Mill-Max - Beschrijving:
HEADER OPEN SLDRCUP .300 4POS - Op voorraad:
Mill-Max - Beschrijving:
HEADER OPEN SLDRCUP .200 10POS - Op voorraad: