180-078-273L030
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 180-078-273L030 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 180-078-273L030 |
|---|---|
| Fabrikant | NorComp |
| Beschrijving | CONN DB78 FEMALE HD CRIMP NICKEL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 80 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 180-078-273L030 | Fabrikant | NorComp |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 7602 pcs | Data papier | 180-yyy-27yLyy0 |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Shell Size, Connector Layout | 5 (DD, D) High Density |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated | Shell Finish Dikte | - |
| Serie | 180 | Packaging | Bulk |
| Andere namen | 180078273L030 3878FE |
Temperatuur | -50°C ~ 100°C |
| Aantal rijen | 4 | Aantal posities | 78 |
| Notitie | Contacts Not Included | montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| mating Cycles | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 14 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| flens Feature | Mating Side (4-40) | Kenmerken | - |
| diëlektrische materiaal | - | gedetailleerde beschrijving | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position |
| contact type | Signal | connector Type | Receptacle for Female Contacts |
| connector Style | D-Sub, High Density | Kleur | - |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
180-10-310-00-001101 - fabrikanten:
Preci-Dip - Beschrijving:
DIL SOLDER TAIL 2.54MM - Op voorraad:
45535
- Deel#:
180-078-273L000 - fabrikanten:
NorComp - Beschrijving:
CONN DB78 FEMALE HD CRIMP NICKEL - Op voorraad:
180-10-304-00-001000 - fabrikanten:
Mill-Max - Beschrijving:
HEADER OPEN SLDRCUP .300 4POS - Op voorraad:
180-078-272L020 - fabrikanten:
NorComp - Beschrijving:
CONN DB78 FEMALE HD CRIMP TIN - Op voorraad:
180-078-272L000 - fabrikanten:
Preci-Dip - Beschrijving:
61888
180-078-272L010 - fabrikanten:
Mill-Max - Beschrijving:
HEADER OPEN SLDRCUP .300 6POS - Op voorraad:
180-10-12C - fabrikanten:
Wakefield-Vette - Beschrijving:
COLD PLATE HEAT SINK 0.041C/W - Op voorraad:
180-078-273L020 - fabrikanten:
HEADER OPEN SLDRCUP .300 8POS - Op voorraad:
HEADER OPEN SLDRCUP .200 10POS - Op voorraad:
180-078-272L030 - fabrikanten:
180-078-273L010 - fabrikanten:
HEADER OPEN SLDRCUP .300 10POS - Op voorraad: