Huis > producten > RF / IF en RFID > RF Transceiver ICs > NRF24L01P-R
NRF24L01P-R
NRF24L01P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop NRF24L01P-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer NRF24L01P-R
Fabrikant Nordic Semiconductor
Beschrijving IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer NRF24L01P-R Fabrikant Nordic Semiconductor
Beschrijving IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67608 pcs Data papier NRF24L01+ Specification
Categorie RF / IF en RFID Voltage - Levering 1.9 V ~ 3.6 V
Type TxRx Only Serie -
Seriële interfaces SPI Gevoeligheid -94dBm
RF familie / standaard General ISM > 1GHZ Protocol -
Vermogen 0dBm Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 20-VFQFN Exposed Pad Temperatuur -40°C ~ 85°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Modulatie GFSK
Geheugen grootte - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Frequentie 2.4GHz
gedetailleerde beschrijving IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 20-VFQFN Exposed Pad Data Rate (Max) 2Mbps
Current - verzenden 7mA ~ 11.3mA Current - Ontvangen 12.6mA ~ 13.5mA