Huis > producten > RF / IF en RFID > RF Transceiver ICs > NRF24L01P-R7
NRF24L01P-R7
NRF24L01P-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop NRF24L01P-R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer NRF24L01P-R7
Fabrikant Nordic Semiconductor
Beschrijving IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer NRF24L01P-R7 Fabrikant Nordic Semiconductor
Beschrijving IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43287 pcs Data papier NRF24L01+ Specification
Categorie RF / IF en RFID Voltage - Levering 1.9 V ~ 3.6 V
Type TxRx Only Serie -
Seriële interfaces SPI Gevoeligheid -94dBm
RF familie / standaard General ISM > 1GHZ Protocol -
Vermogen 0dBm Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos 20-VFQFN Exposed Pad Andere namen 1490-1033-6
Temperatuur -40°C ~ 85°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Modulatie GFSK Geheugen grootte -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Frequentie 2.4GHz gedetailleerde beschrijving IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 20-VFQFN Exposed Pad
Data Rate (Max) 2Mbps Current - verzenden 7mA ~ 11.3mA
Current - Ontvangen 12.6mA ~ 13.5mA