Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > LVM25FVR020E-TR
LVM25FVR020E-TR
LVM25FVR020E-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LVM25FVR020E-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LVM25FVR020E-TR
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.02 OHM 1% 1W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LVM25FVR020E-TR Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.02 OHM 1% 1W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 436968 pcs Data papier LVM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie LVM
panel Mode 20 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Andere namen LVM25FVR020ETR Temperatuur -55°C ~ 170°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm) Kenmerken Current Sense
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil