Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > LVM25FVR030E-TR
LVM25FVR030E-TR
LVM25FVR030E-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LVM25FVR030E-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LVM25FVR030E-TR
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.03 OHM 1% 1W 2512
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LVM25FVR030E-TR Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.03 OHM 1% 1W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 385262 pcs Data papier LVM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie LVM
panel Mode 30 mOhms Vermogen (Watt) 1W