Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ML1622FE-R52
ML1622FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ML1622FE-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ML1622FE-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 16.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
40000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ML1622FE-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 16.2K OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4127408 pcs Data papier Metal Devil Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Serie Metal Devil® ML
panel Mode 16.2 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen ML1622FER52 Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 16.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Samenstelling Metal Film
Gerelateerde producten
  • Deel#:ML1213FE-R52
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 121K OHM 1/2W 1% AXIAL