Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ML16R2FE-R52
ML16R2FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ML16R2FE-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ML16R2FE-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 16.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ML16R2FE-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 16.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4316240 pcs Data papier Metal Devil Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Serie Metal Devil® ML
panel Mode 16.2 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen ML16R2FER52 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 16.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film