Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > TL104K100R
TL104K100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TL104K100R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TL104K100R
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 100 OHM 10% 158W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5234 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer TL104K100R Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 100 OHM 10% 158W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5234 pcs Data papier TL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C Size / Dimension 4.094" L x 1.012" W (104.00mm x 25.70mm)
Serie TL panel Mode 100 Ohms
Vermogen (Watt) 158W Packaging Bulk