Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > TL104K500R
TL104K500R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TL104K500R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TL104K500R
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 500 OHM 10% 158W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2291 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
24 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TL104K500R Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 500 OHM 10% 158W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2291 pcs Data papier TL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C Size / Dimension 4.094" L x 1.012" W (104.00mm x 25.70mm)
Serie TL panel Mode 500 Ohms
Vermogen (Watt) 158W Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Andere namen OHTL104K500R
OHTL104K500R-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Feature Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 500 Ohms ±10% 158W Thick Film Chassis Mount Resistor