Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TWM5J200E
TWM5J200E
TWM5J200E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TWM5J200E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TWM5J200E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 200 OHM 5W 5% RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TWM5J200E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 200 OHM 5W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 138105 pcs Data papier TWW, TWM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Serie TWM
panel Mode 200 Ohms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.024" (26.00mm)
Kenmerken Flame Proof, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 200 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Samenstelling Metal Oxide Film