Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TWM5J2K7
TWM5J2K7
TWM5J2K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TWM5J2K7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TWM5J2K7
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 2.7K OHM 5W 5% RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5190 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer TWM5J2K7 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 2.7K OHM 5W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5190 pcs Data papier TWW, TWM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Serie TWM
panel Mode 2.7 kOhms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 2
Hoogte - Zittend (Max) 1.024" (26.00mm) Kenmerken Flame Proof, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film