Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TWW3JR43E
TWW3JR43E
TWW3JR43E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TWW3JR43E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TWW3JR43E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.43 OHM 3W 5% RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TWW3JR43E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.43 OHM 3W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 142170 pcs Data papier TWW, TWM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±400ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Serie TWW
panel Mode 430 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.024" (26.00mm)
Kenmerken Flame Proof, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 430 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Samenstelling Wirewound