Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TWW3JR47
TWW3JR47
TWW3JR47
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TWW3JR47 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TWW3JR47
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.47 OHM 3W 5% RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4462 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer TWW3JR47 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.47 OHM 3W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4462 pcs Data papier TWW, TWM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±400ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Serie TWW
panel Mode 470 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 2
Hoogte - Zittend (Max) 1.024" (26.00mm) Kenmerken Flame Proof, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 470 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound