Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WHA4R0FE
WHA4R0FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WHA4R0FE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WHA4R0FE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 4 OHM 1/2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WHA4R0FE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 4 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80905 pcs Data papier WH, WN Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serie WH
panel Mode 4 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen OHWHA4R0FE
OHWHA4R0FE-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 34 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 4 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound