Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WHA5R0FET
WHA5R0FET
WHA5R0FET
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WHA5R0FET met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WHA5R0FET
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WHA5R0FET Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 101992 pcs Data papier WH, WN Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serie WH
panel Mode 5 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W