Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WHB75RFE
WHB75RFE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WHB75RFE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WHB75RFE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 75 OHM 1W 1% AXIAL
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WHB75RFE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 75 OHM 1W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 91531 pcs Data papier WH, WN Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) Serie WH
panel Mode 75 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen OHWHB75RFE
OHWHB75RFE-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 34 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 75 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound