Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 10SVPD56M
10SVPD56M
10SVPD56M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10SVPD56M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10SVPD56M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10SVPD56M Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81777 pcs Data papier SVPD Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie OS-CON™, SVPD Rimpelstroom @ Lage frequentie 26.9mA @ 120Hz
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 538mA @ 100kHz ratings -