Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 10SVPS330M
10SVPS330M
10SVPS330M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10SVPS330M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10SVPS330M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10SVPS330M Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie OS-CON™, SVPS Rimpelstroom @ Lage frequentie 188.5mA @ 120Hz
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.77A @ 100kHz ratings -