Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 2SEPC2700M
2SEPC2700M
2SEPC2700M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2SEPC2700M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2SEPC2700M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2SEPC2700M Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70177 pcs Data papier 2SEPC2700M View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie OS-CON™, SEPC Rimpelstroom @ Lage frequentie 278mA @ 120Hz
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 5.56A @ 100kHz ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen P16329 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm
gedetailleerde beschrijving 2700µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2700µF