Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 2SEPC330MZ
2SEPC330MZ
2SEPC330MZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2SEPC330MZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2SEPC330MZ
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Product parameter
Onderdeel nummer 2SEPC330MZ Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 129581 pcs Data papier 2SEPC330MZ View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Serie OS-CON™, SEPC Rimpelstroom @ Lage frequentie 209mA @ 120Hz
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.18A @ 100kHz ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen P16331 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
gedetailleerde beschrijving 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF